جشنواره LUMINOUS FRAMES

موسسه هنری پلاک هفت جهت ایجاد امکان ثبت نام در جشنواره فیلم و عکس “لومینوس فریمز” دانمارک برای آندسته از فیلمسازان و عکاسان ایرانی که خواهان شرکت آثارشان در جشنواره هستند، بستری برای ارسال آثار با شرایط زیر فراهم آورده است.

معرفی جشنواره:

جشنواره فیلم و عکس لومینوس فریمزیک جشنواره جهانی (بین المللی) با دو بخش مجزا برای فیلم (فیلم کوتاه مستقل) و عکس در کشور دانمارک است و با حضور داوران بین المللی از کشورهای مختلف برگزار می شود. جشنواره چهار دوره در سال و بصورت فصلی (سه ماه یکبار) برگزار می شود و در پایان هر فصل برگزیدگان و برندگان بخش های مختلف با آرا داوران انتخاب شده و معرفی می گردند و در بخش فیلم، فیلم های برنده به مدت یک روز به نمایش در می آیند. پس از گذراندن چهار فصل و معرفی برگزیدگان هر دوره در پایان یک مراسم اهدای جوایز سالیانه برای برندگان در کشور دانمارک برگزار خواهد شد.

جشنواره برای گسترش افق های هنری خود قصد دارد نمایش فیلم های برگزیده فصلی و برندگان جشنواره را هر بار در یک کشور متفاوت برگزار کند که محل برگزاری هر فصل در وبسایت جشنواره اعلام خواهد شد.

بخش های جشنواره LUMINOUS FRAMES

جشنواره فیلم

جشنواره فیلم کوتاه “لومینوس فریمز” دارای بخش های بسیاری که فیلم سازان می توانند با تفکیک به صورت تخصصی در بخش مورد نظر فیلم خود را ثبت نام کنند

عکس

بخش مسابقه عکاسی “لومینوس فریمز” برای عکاسان و دیده شدن هنرشان پنل اختصاصی تدارک دیده است که آثار با هیات داوران مختص به خود داوری خواهند شد

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، آشنایی با قوانین جشنواره و جوایز آن به وبسایت جشنواره مراجعه نمایند